De ervaringen van onze klanten

Dagelijks hebben we bij Struijk Audiciens klanten op bezoek voor een hoortest, een nieuw gehoorapparaat of voor een controle. Benieuwd wat klanten van ons vinden en hoe ze onze service ervaren? Hieronder ziet u een aantal reacties van onze klanten:

We zijn de afgelopen periode op heel goede wijze geholpen, vooral de persoonlijke aandacht heeft ons heel goed gedaan. Hartelijk dank daarvoor.

Jos van Duist


Vakkundig en vriendelijk geholpen, o.a. door Auke. Mijn vrouw werkt(e) in de sector, haar oordeel : veel beter dan de gemiddelde audicien.

Gust Roets


Ik kan deze onafhankelijke audicien meer dan van harte aanbevelen. Een prettige ongedwongen en zeer klantvriendelijke sfeer, geeft je ook altijd het gevoel dat men blij is met jou als klant. De service is voortreffelijk en ik ben superblij met mijn audicien bij Struijk Auke.

John Dodde


Via, via terecht gekomen bij Struijck audiciens. Er ging een wereld voor me open. Na de eerste hoortest is mij een hoortoestel geadviseerd. Ben tweemaal terug geweest voor een betere afstelling. Op dit moment kan ik niet meer zonder mijn gehoortoestel ofschoon het gehoortoestel geen vervanging is van het natuurlijk horen.

Hans Floris


Zeer deskundig. En heel goede service.

Nelly Jansen


Mensen met verstand van gehoorproblemen

van Leest


Top audiciens, uitstekende service. Ga er al 10 jaar naar toe en zeer tevreden.

Mr. van der Donk


Schrijf een review